Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2020 18:26
PS Plus
5193V

PS Plus wkrótce będzie obchodzić 10 lat. Gracze liczą na mocną lipcową ofertę – jak oceniacie usługę?

Sony już w przyszłym tygodniu będzie obchodzić 10-lecie PlayStation Plus. Usługa japońskiej korporacji od pewnego czasu systematycznie oferuje nam darmowe gry, ale wciąż nie brakuje graczy, którzy nie decydują się na stałe opłacanie PS Plus. A jak wygląda sprawa w Waszym przypadku, jak oceniacie ofertę Sony?

Już w tym tygodniu poznamy lipcową ofertę PS Plus. Część graczy liczy na świetne zestawienie od Sony, ponieważ PlayStation Plus w przyszłym tygodniu będzie obchodzić dziesięciolecie powstania! Wiele się zmieniło od czasu pierwotnej premiery, ponieważ na początku Sony oferowało graczom darmowe motywy oraz PlayStation Minis (pamiętacie?), ale pod koniec życia PlayStation 3 do propozycji trafiły także większe tytuły.

W ostatnim czasie nie mogliśmy narzekać – dzięki PS Plus zagraliśmy w między innymi Uncharted 4: Kres złodzieja, BioShock: The Collection, Shadow of the Colossus, DiRT Rally 2.0, Call of Duty: WWII czy też Star Wars Battlefront II (pozycje są wciąż dostępne), ale wciąż czekamy na zestawienie oferowane graczom w następnym miesiącu. Sony aktualnie nie potwierdziło, czy zamierza w odpowiedni sposób zadbać o obchody 10-lecia PlayStation Plus, ale część klientów usługi wierzy, że wkrótce poznamy naprawdę mocne gry.

Jak Wy oceniacie PS Plus, stale subskrybujecie usługę?

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/06/ps_plus_will_celebrate_its_10th_anniversary_next_week

Tagi: playstation 4 playstation plus ps plus ps4