Iza Łęcka Iza Łęcka 29.06.2020 10:33
Fable i Perfect Dark
962V

Fable i Perfect Dark nie muszą pojawić się na lipcowym pokazie. Microsoft przeprasza za „wzbudzanie nadziei”

Ostatnie działania Microsoftu sprawiły, że gracze czekają z jeszcze większą ekscytacją na zapowiedź lipcowej prezentacji gier zmierzających na Xboksa Series X. Aaron Greenberg studzi jednak rozbudzone oczekiwania i komentuje kwestię Fable oraz Perfect Dark.

Od kilku dni społeczność Xboksa ekscytuje się możliwym pokazem Fable oraz Perfect Dark podczas lipcowej prezentacji gier first-party zmierzających na Xboksa Series X. Gracze dostrzegli stworzenie kont na Twitterze, które jak się okazuje są połączone z amerykańską korporacją.

Jedno z kont śledzi jeden z pracowników Microsoftu, natomiast drugi profil został zarejestrowany na adres przedstawiciela korporacji z Redmond. Obie informacje dały graczom nadzieje na powrót wielkich marek, ale okazuje się, że to standardowa praktyka.

Do sprawy odniósł się Aaron Greenberg, który tym razem pragnie uspokoić społeczność. Szef marketingu Xboksa podkreślił, że nie chce wzbudzać niepotrzebnych nadziei, a wskazane przez graczy działania służą zabezpieczeniu kont w mediach społecznościowych i nie mają ukrytego znaczenia:

W maju odbył się Inside Xbox, na którym Microsoft prezentował gry third-party. Pracownicy korporacji z Redmond przygotowywali sympatyków swojej marki na wielkie show, rozbudzili nadzieje, tymczasem po pokazie Aaron Greenberg musiał przepraszać. W obecnej sytuacji amerykański gigant najwyraźniej nie chce dopuszczać do niepotrzebnych spekulacji i plotek.

Źródło: https://gamingbolt.com/fable-and-perfect-dark-twitter-accounts-are-just-standard-practice-to-secure-social-handles-microsoft

Tagi: Aaron Greenberg Microsoft Xbox Series X