Iza Łęcka Iza Łęcka 29.06.2020 09:03
Phil Spencer gratuluje suckesu The Last of Us 2
2293V

Phil Spencer gratuluje sukcesu The Last of Us 2. Neil Druckmann czeka na gry Microsoftu

Sony potwierdziło świetny rezultat The Last of Us 2 i nawet Phil Spencer wypowiedział się na temat gry. Szef marki Xbox pogratulował Neilowi Druckmannowi oraz całej ekipie Naughty Dog.

Microsoft wciąż przygotowuje się do lipcowej prezentacji gier first-party zmierzających na Xboksa Series X, jednak Phil Spencer znalazł czas, by zapoznać się z najnowszym hitem Sony. Pod ostatnią wiadomością o wyniku sprzedaży The Last of Us Part II, szef marki Xbox pogratulował sukcesu Neilowi Druckmannowi oraz całemu Naughty Dog.

W odpowiedzi reżyser produkcji podziękował i zaznaczył, że czeka na pokaz nowych tytułów Microsoftu. Choć prezentacja zaplanowana została na lipiec, nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty wydarzenia.

Phil Spencer kolejny raz pokazał klasę gratulując sukcesu deweloperom odpowiedzialnym za gry przygotowywane przez SIE Worldwide Studios. Przedstawiciel Microsoftu nie szczędzi słów uznania wypowiadając się o projektach innych zespołów, choć w przypadku next-genów wielokrotnie podkreślał, że nie obawia się konkurencji. Zdaniem Spencera, Microsoft zadbał o przewagę Xboksa Series X nad PS5.

Źródło: Twitter: XboxP3 i Neil_Druckmann

Tagi: microsoft Naughty Dog Neil Druckmann Phil Spencer Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II