Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.06.2020 12:15
Animal Crossing letnia aktualizacja
814V

Animal Crossing: New Horizons pozwoli popływać! Nowa, letnia aktualizacja przynosi masę nowości

Już 3 lipca w najnowszej odsłonie serii Animal Crossing wystartuje nowe, świetne wydarzenie, którego motywem przewodnim będzie woda! 

Animal Crossing: New Horizons to jedna z większych premier od Nintendo w bieżącym roku. Projekt wywołał ogromne zainteresowanie, a wielu fanów do dziś, dzień w dzień, dogląda swojej wyspy i dba o to, by ta cały czas się rozwijała. Nic dziwnego, albowiem gra okazała się ogromnym hitem - potrzeba było trzech miesięcy, aby zepchnąć ją z tronu najlepiej sprzedających się pozycji na Nintendo Switch.

Ogromną zaletą najnowszej odsłony serii jest fakt, iż ta jest cały czas rozwijana o nowe elementy. Twórcy bardzo chętnie podrzucają graczom nowe powody, aby Ci jak najczęściej wracali i zarabiali na swoich przybytkach. Już Wielkanocne wydarzenie zapowiadało, że będzie się działo, a najnowsze zdaje się jeszcze ciekawsze. 

Mowa o letniej aktualizacji, która skupi się w dużej mierze na wszelkiego rodzaju aktywnościach w wodzie! Już od trzeciego lipca pojawią się nowi bohaterowie, masa przedmiotów oraz, co najciekawsze, dostaniemy możliwość pływania oraz nurkowania w wodach wokół wyspy

Nową, ważną postacią, będzie Pascal, który w zamian za przegrzebki zaoferuje nam różne morskie przepisy (o syreniej tematyce)! Jeśli będziemy chcieli zbierać wszystko na własną rękę, pozostanie nam spędzać mnóstwo czasu w wodzie na poszukiwaniach różnego rodzaju przedmiotów. 

Warto dodać, że zapowiedziana aktualizacja będzie dopiero pierwszą, która pojawi się w ramach lata. Druga ma nadejść w okolicach początku sierpnia, więc pozostaje czekać na kolejne, świetne informacje i korzystanie z tego, co już niedługo pojawi się na naszych wyspach! 

Źródło: https://gamingbolt.com/animal-crossing-new-horizons-summer-update-brings-new-items-swimming-and-diving

Tagi: Animal Crossing: New Horizons