Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.06.2020 08:49
Minecraft Dungeons
2105V

Animal Crossing zdetronizowane po prawie 3 miesiącach dominacji na Switch

Animal Crossing: New Horizons to fenomen na Nintendo Switch. Gra otrzymała wspaniałe oceny a później, przez długie miesiące, nie schodziła z podium rankingów sprzedaży. W końcu gra napotkała jednak konkretnego rywala.

Okazuje się, że dopiero premiera Minecraft Dungeons przerwała niesamowitą, trwającą prawie 3 miesiące, passę Animal Crossing: New Horizons.

Obecnie to właśnie Minecraft Dungeons jest najlepiej sprzedającym się w tytułem w systemie cyfrowej dystrybucji na Switch. Dane z amerykańskiego eShopu mówią wyraźnie, że po 3 miesiącach dominacji w rankingu sprzedaży, Animal Crossing: New Horizon spadło na drugą pozycję zestawienia, zaraz za Minecraft Dungeons. Obecnie to właśnie najnowsza gra Microsoftu cieszy się największą popularnością na Switch.

Wygląda na to, że z taką sytuacją mamy do czynienia nie tylko w USA. Wg informacji serwisu Nintendo Life Minecraft Dungeons sprzedaje się również najlepiej w europejskim i japońskim eShopie.

Minecraft Dungeons okazało się być bardzo przyjemnym RPG-iem akcji - szczególnie dla młodszych graczy. Naszą recenzję tej sympatycznej produkcji znajdziecie tutaj.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/06/minecraft_dungeons_knocks_animal_crossing_off_the_top_of_the_eshop_charts

Tagi: