Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 08:45
Animal Crossing: New Horizons z nowym wydarzeniem
458V

Animal Crossing: New Horizons. Nowe wydarzenie, Bunny Day, na świetnym zwiastunie

Do najnowszego hitu od Nintendo zmierza niezwykle ciekawe wydarzenie, które bez wątpienia trafi do lwiej części fanów samej gry. 

Animal Crossing: New Horizons to jedna z większych premier od Nintendo w bieżącym roku. Projekt wywołał ogromne zainteresowanie, a dziś, będąc po debiucie, wiemy już, że twórcy tego studia ponownie stanęli na wysokości zadania. Gra zbiera świetne oceny! 

Jedną z jej większych zalet jest fakt, iż ma potencjał, by być rozwijaną przez bardzo długie miesiące. Formuła rozgrywki oraz masa ścieżek rozwoju sprawiają, że prawdopodobnie fani nieprędko zaczną odsprzedawać swoje kopie. Małym zobrazowanie tego typu prowadzenia marki jest najnowsze wydarzenie, które zadebiutuje już 1 kwietnia. 

Mowa o Bunny Day! Podczas eventu spotkamy nowego bohatera na wyspie, Zippera, który będzie miał dla nas niezwykle ważne zadanie. Jak się zapewne domyślacie, przyjdzie nam poszukiwać jajek, a te pozwolą na korzystanie z nowych formuł tworzenia przedmiotów, które będą ograniczone limitem czasowym. Całość będzie miała swój finał pod koniec kwietnia i od razu po tym przyjdzie pora na następne wydarzenie: Earth Day! 

Wszystko to jasno pokazuje, że nie będzie czasu na nudę, a gracze, którzy zaufali Nintendo i zakupili grę, mają przed sobą jeszcze długie miesiące świetnej zabawy. Debiut produkcji przypadł na 20 marca 2020 roku, a ukazała się ona, co oczywiste, wyłącznie na hybrydowego Switcha. 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: YouTube

Tagi: Animal Crossing: New Horizons nintendo switch