Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.06.2020 09:45
Piraci z Karaibów i Margot Robbie
1113V

Piraci z Karaibów. Margot Robbie zostanie piratem w pobocznym filmie ze znanej serii

Wiele wskazuje na to, że powstaje spin-off "Piratów z Karaibów", w którym główną rolę ma grać Margot Robbie, a towarzyszyć jej będzie Christina Hodson.

Piracka marka Disneya zdaje się powoli odżywać. Twórcy cały czas wydają się szukać odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób zastąpić Johny'ego Deppa i granego przez niego, genialnego Kapitana Sparrow'a. Wiemy, że w przygotowaniu jest odświeżenie serii, które ma na nowo położyć fundamenty dla uniwersum. 

Teraz okazuje się, że nie jest to bynajmniej jedyny projekt związany z "Piratami z Karaibów". Disney pracuje równolegle nad spin-offem, w którym mają pojawić się Margot Robbie oraz Christina Hodson! Panie miały okazję grać razem w niedawnym filmie "Harley Quinn: Ptaki Nocy".

Film ma przedstawiać oddzielną historię i nie nawiązywać ani do planowanego odświeżenia serii, za które odpowiedzą Ted Elliott i Craig Mazin, ani całej, znanej serii z Kapitanem Jackiem Sparrow'em. Produkcją zajmie się Jerry Bruckheimer, więc Disney stawia na pewne kroki. 

Cóż, jest to bez wątpienia bardzo interesująca informacja, która niewątpliwie ucieszy wielu fanów. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę falę wznoszącą, po której dryfuje obecnie Margot Robbie, notując sukces za sukcesem! 

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/margot-robbie-christina-hodson-team-new-pirates-caribbean-movie-1298722

Tagi: Disney Margot Robbie Piraci z Kairabów