Cyberpunk 2077. Twórcy prezentują kosztowne krzesło dla graczy z motywami z gry

News
2256V
Cyberpunk 2077. Twórcy prezentują kosztowne krzesło dla graczy z motywami z gry
Kajetan Węsierski | 27.06.2020, 09:15

Jeśli jesteście fanami różnego rodzaju akcesoriów związanych z grami wideo, to bez wątpienia nie są Wam obce krzesła biurowe przeznaczone dla graczy. Ciekawą propozycję mają twórcy wyczekiwanej gry. 

Cyberpunk 2077 to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany tytuł drugiej połowy tego roku. Niestety premiera została przesunięta jeszcze bardziej i będzie miała miejsce dopiero 19 listopada. Na ten moment pozostaje zadowolić się mnóstwem materiałów, które pojawiły się w ostatnich dniach

Dla największych fanów ciekawą propozycję przygotowała firma Secretlab. Mowa o specjalnym fotelu dla graczy, który powstał w kolaboracji z nadchodzącą grą od CD Projekt RED. Trzeba przyznać, że wizualnie prezentuje się świetnie i bez wątpienia zachęca do zakupu. Motywy z tytułu doskonale prezentują się na skórzanym materiale. 

Krzesło rekomendowane jest dla osób mieszczących się w przedziale wzrostowym od 175 do 200 centymetrów i nieprzekraczających 130 kilogramów wagi. Cóż, bez wątpienia także dla osób, które mogą sobie pozwolić na spory wydatek. Cena wynosi bowiem 489 euro, co po przeliczeniu daje prawie 2200 złotych. Jest także wersja okrojona z serii "OMEGA", której koszt wynosi 389, więc około 1700 złotych. 

Fotele można zakupić za pośrednictwem strony producenta, choć obecnie cały nakład przedsprzedaży zdążył się wyczerpać. Pozostaje więc czekać na kolejną pulę, która powinna nadejść. 

Źródło: https://twitter.com/CyberpunkGame

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych