Iza Łęcka Iza Łęcka 26.06.2020 13:28
Tenet
675V

Tenet nie zadebiutuje w terminie. Film Christophera Nolana ponownie opóźniony

Najnowsza produkcja Christophera Nolana nie ma szczęścia. Widzowie nie mogą liczyć na emocjonujące wrażenia podczas lipcowego seansu, bowiem premiera filmu „Tenet” została ponowione opóźniona. Na szczęście Warner Bros. podało nowy termin. 

Christopher Nolan to twórca takich hitów jak „Memento”, „Incepcja”, „Interstellar”, „Dunkierka” czy też trzech filmów z Batmanem w roli głównej. Wielu graczy otrzymało szansę zobaczenia jego produkcji w Fortnite, niestety jednak w wydarzeniu nie mogli uczestniczyć Polacy.

Jeśli jednak zamierzacie odwiedzić kina, by zobaczyć „Tenet”, przyjdzie Wam jeszcze dłużej poczekać. Zgodnie z ostatnimi wiadomościami debiut na wielkim ekranie miał odbyć się 31 lipca, ale Warner Bros. po raz kolejny opóźniło premierę. „Tenet” będzie dostępny w kinach od 12 sierpnia.

Problemem ponownie okazuje się pandemia: według dziennikarza The Hollywood Reporter, włodarze Warner Bros. zareagowali na nową falę zachorowań na koronawirusa w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że amerykański gigant już jakiś czas temu podjął decyzję o udostępnieniu „Scooby-Doo!” w serwisach VOD, ale na taki scenariusz nie możemy liczyć w przypadku „Tenet”. Warner Bros. podkreśla, że najnowsza produkcja Nolana musi trafić na wielkie ekrany. Korporacja chce być elastyczna w kwestii premiery, więc nie oznacza, że 12 sierpnia historia zostanie rzeczywiście wyświetlona w kinach, niemniej wobec wspomnianego filmu stosowany jest nieco inny plan emisji w kinach:

"W tym momencie musimy być elastyczni, i nie traktujemy tego jako tradycyjnego wydania filmu. Zdecydowaliśmy się wystartować z emisją filmu w połowie tygodnia, aby umożliwić widzom zobaczenie go w dogodnym dla nich czasie, i planujemy, że będzie dostępny w kinach przez dłuższy okres, znacznie wykraczający poza normy, aby wypracować zupełnie inną, acz udaną strategię premiery"

Sprawdźcie ostatni zwiastun „Tenet”.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/the-dark-knight-directors-new-movie-tenet-delayed-/1100-6479024/

Tagi: Christopher Nolan film tenet Warner Bros.