Iza Łęcka Iza Łęcka 22.05.2020 07:30
Tenet zwiastun
1320V

TENET na najnowszym zwiastunie. Christopher Nolan przedstawia kolejną intrygującą historię

Christopher Nolan ponownie zaoferuje widzom produkcję na najwyższym poziomie. Sprawdźcie najnowszy zwiastun filmu „TENET”, który niezwykle mocno czerpie z kina szpiegowskiego, nie szczędząc efektownych scen.

Wielu widzów czekało na powrót Christophera Nolana na wielki ekran. I oto mamy – „TENET” to najpewniej jedna z najbardziej wyczekiwanych premier najbliższych kilkunastu miesięcy. Twórcy chcą dostarczyć widzom pełnię doświadczenia płynącego z widowiskowych scen – a to zapewni wyłącznie seans kinowy, dlatego też „TENET" na pewno zawita na wielkim ekranie. Planowana data debiutu nadal przewidziana jest na 17 lipca 2020, choć panująca na świecie sytuacja może jeszcze zmienić założenia wytwórni.

Już wczoraj zapowiadano najnowszy zwiastun filmu, którego produkcją, scenariuszem i reżyserią zajął się Christopher Nolan. Twórca, którego możecie dobrze kojarzyć z trylogii "Mrocznego Rycerza", „Incepcji” czy „Dunkierki” tym razem przedstawi kolejny globalny spisek. W filmie „TENET” główny bohater będzie próbował zapobiec rozpętaniu światowego konfliktu, chroniąc nie tylko teraźniejszość, ale i przyszłość.

Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w siedmiu krajach, a podczas produkcji Nolan wykorzystał połączenie technologii IMAX i 70 mm, by uwydatnić efekty specjalne. W głównych rolach zobaczymy Johna Davida Washingtona oraz Roberta Pattinsona, a towarzyszyć im będą między innymi Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson oraz Clémence Poésy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Christopher Nolan Tenet Warner Bros. zwiastun