Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 19:56
Assassin's Creed Valhalla
1420V

Assassin's Creed Valhalla straciło dyrektora kreatywnego. Twórca zrezygnował przez problemy osobiste

Assassin's Creed Valhalla trafi na rynek w przeciągu następnych miesięcy, ale przed samą premierą gry, Ubisoft musi szukać nowego dyrektora kreatywnego. Ashraf Ismail zrezygnował z pracy nad produkcją z osobistych powodów.

Assassin's Creed Valhalla zostanie szczegółowo zaprezentowane podczas Ubisoft Forward, ale możemy mieć pewność, że Ashraf Ismail nie otrzyma szansy pokazania światu konkretnej rozgrywki z przygody wikingów.

Dyrektor kreatywny Ubisoftu właśnie oficjalnie potwierdził, że zrezygnował z „ukochanego projektu”. Twórca powiedział, że musi poradzić sobie z osobistymi problemami. Deweloper zaznaczył, że życie jego rodziny i jego zostało zniszczone.

Twórca nie podaje szczegółów, ale bardzo możliwe, że problemem okazały się ostatnie informacje – jedna z kobiet opublikowała na Twitterze, że była z deweloperem w rocznym związku.

Mimo wszystko możemy mieć pewność, że Ubisoft spokojnie doprowadzi projekt do premiery i wrzuci na rynek dużą produkcję. Assassin's Creed Valhalla to zdecydowanie jedna z najciekawszych tegorocznych propozycji, która jest jednym z najważniejszych tytułów od francuskiego producenta i wydawcy.

Źródło: Twitter: AshrafAIsmail + matronedea

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft