Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 14:25
Brooklyn 9-9
2254V

Twórcy Brooklyn 9-9 zmienią wydarzenia z 4 odcinków przez sytuację ze Stanów Zjednoczonych

Terry Crews potwierdził zmiany w ósmym sezonie „Brooklyn 9-9”. Showrunner posiadał już scenariusze do czterech kolejnych odcinków, ale z powodu wydarzeń ze Stanów Zjednoczonych, zdecydowano się je wrzucić do kosza. Scenarzyści muszą przygotować nowe historie.

Wczoraj wspominałem o cichej reakcji Epic Games na wydarzenia ze Stanów Zjednoczonych, a ekipa „Brooklyn 9-9” nie zamierza ukrywać, że zabicie George'a Floyda wpłynęło na ich działanie. Terry Crews potwierdził, że showrunner posiadał „cztery [nowe] odcinki”, ale zdecydowano się je wyrzucić. Twórcy muszą przygotować wydarzenia od początku i aktualnie zespół nie wie, w którym kierunku podąży.

„Brooklyn 9-9” przedstawia zabawne historie amerykańskiej policji, jednak na terenie Stanów Zjednoczonych wciąż trwają protesty. Terry Crews potwierdził, że cała obsada uczestniczyła w wielu dyskusjach na ten temat i serial nie może obojętnie patrzeć na sytuację.

Aktor podkreślił, że twórcy „Brooklyn 9-9” mają szansę zareagować i chcą ją „wykorzystać najlepiej jak to tylko możliwe”, więc bardzo możliwe, że w ósmym sezonie serialu pojawi się wątek związany właśnie z akcją Black Lives Matter.

Jeśli wciąż nie oglądaliście „Brooklyn 9-9” – sprawdźcie naszą recenzję siódmego sezonu.

Źródło: https://deadline.com/2020/06/terry-crews-says-brooklyn-nine-nine-had-to-scrap-four-new-episodes-after-george-floyds-death-1202968249/

Tagi: Brooklyn 9-9 serial terry crews