Iza Łęcka Iza Łęcka 24.06.2020 13:34
Rogue Legacy  2
309V

Rogue Legacy 2 wkrótce trafi do Wczesnego Dostępu. Zwiastun zapowiada zabawę

Fani Rogue Legacy muszą ostrzyc miecze na kontynuację. Rogue Legacy 2 już w przyszłym miesiącu trafi do Wczesnego Dostępu, a gracze będą mogli poznać znaczący fragment gry. Do całości wrażeń jednak daleka droga, bowiem deweloperzy będą jeszcze rozwijać tytuł.

O Rogue Legacy 2 wiemy od kwietnia 2020 roku, tymczasem deweloperzy ujawnili już, że gra rozwijana jest od ponad dwóch lat. Nie oznacza to jednak, że możemy liczyć na szybką premierę na wszystkich platformach. Na początku Cellar Door Games udostępni wycinek na PC.

Rogue Legacy 2 w formie Wczesnego Dostępu będzie dostępny od 23 lipca na Steam oraz Epic Games Store. Od tego czasu gracze otrzymają dostęp do 2 biomów (z planowanych 5-7), 4 klas (z 12), 25 elementów wyposażenia (podzielonych na 5 zestawów) oraz 25 umiejętności. Fragment zaoferuje 12 typów przeciwników oraz 1 bossa, ale deweloperzy chcą stale rozwijać produkcję, systematycznie oferując nową zawartość: miejscówki, kolejnych oponentów czy też bronie.

Pełna premiera Rogue Legacy 2 została zaplanowana na 2021 rok, choć nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty. Tytuł zmierza jeszcze na konsole, jednak aktualnie deweloperzy nie wspominają o debiucie na sprzętach Sony, Microsoftu i Nintendo.

Źródło: https://gamingbolt.com/rogue-legacy-2-coming-to-early-access-on-july-23rd

Tagi: Cellar Door Games Rogue Legacy 2 wczesny dostęp