Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.04.2020 11:22
Rogue Legacy 2
585V

Rogue Legacy 2 nadchodzi. Świetny rogalik otrzyma wyczekiwany sequel

Jeden z najlepszych rogalików ostatnich lat otrzyma niebawem wielce wyczekiwany przez fanów sequel. Cellar Door Games oficjalnie zapowiedziało Rogue Legacy 2.

Po niemalże 6 latach od premiery pierwszej odsłony, Cellar Door Games w końcu postanowiło zapowiedzieć następcę jednego z najlepszych rogue-like'ów przełomu generacji. 

Pierwsze Rogue Legacy z miejsca stało się wyjątkowym hitem i zdobyło mnóstwo fanów na całym świecie, praktycznie na każdym sprzęcie do grania jaki istnieje - tytuł wyszedł bowiem na PS3, PS4, PS Vitę, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch. Po takim sukcesie raczej pewnym było, że pewnego dnia zobaczymy kontynuację i jak się okazuje, zagramy w nią już niedługo, bo dosłownie za kilka miesięcy.

Deweloperzy udostępnili pierwsze screeny, tytułowy gif oraz tweetnęli zajawkę muzyki jakiej posłuchamy w nadchodzącej produkcji.

Twórcy ogłosili także powrót autorów oryginalnego sountracku z "jedynki" - oj będzie czego słuchać! Warto również zauważyć, że już teraz możecie dodawać grę do listy życzeń na Steam, zaś premierę zapowiedziano na lato tego roku!

Publicystyka na weekend:

Źródło: https://www.dualshockers.com/rogue-legacy-2-officially-announced-by-cellar-door-games/

Tagi: Cellar Door Games Rogue Legacy