Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.06.2020 09:44
The Division 2 rozpoczęło drugi sezon. Ubisoft prezentuje nowości
1284V

The Division 2 rozpoczęło drugi sezon. Ubisoft prezentuje nowości

The Division 2 rozpoczęło sezon drugi, który nosi nazwę Dziedzictwo Keenera. Twórcy zaprezentowali nowości, które trafią do Władców Nowego Jorku.

Pierwsza faza drugiego sezonu Tom Clancy's The Division 2 już trwa. Pierwsze o czym wspominają twórcy to 5 nowych celów do zlikwidowania.

Pojawił się nowy zbuntowany agent, zdeterminowany podjąć działania w punkcie, w którym Keener je skończył. Buntownicy to najbardziej lojalni zwolennicy Keenera.

Pierwszy z nich, Termit jest już dostępny. Jednocześnie trwać będzie wydarzenie pozwalające podwoić zdobywane doświadczenie. Każde z wydarzeń trwać będzie od 7 do 14 dni, więc twórcy zachęcają do pilnowania czasu, bo do zdobycia są cenne nagrody kosmetyczne.

Oprócz tego w świecie gry pojawi się sporo wyzwań, dzięki którym również zdobędziemy nieco nowości.

W sezonie zawarta jest ogromna pula nagród, która obejmuje zestaw wyposażenia, zestaw markowy, dwa przedmioty egzotyczne, nazwane przedmioty i wariant umiejętności.

Będzie też wizerunkowe wydarzenie Feniks, podczas którego będziemy mogli kupować za kredyty klucze, które z kolei odblokują nam nową odzież.

 

Źródło: https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/the-division/the-division-2/expansion/warlords-of-new-york/season-2

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive