Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 22:29
Uciekające kurczaki
602V

Uciekające kurczaki powrócą na Netflix. Platforma zadba o kontynuację

„Uciekające kurczaki” po 20 latach od pierwotnej premiery otrzymają zupełnie nową historię. Netflix zadba o wydanie opowieści, za którą będą odpowiadać autorzy oryginału. Szykuje się wielki powrót.

„Uciekające kurczaki” to pierwszy pełnometrażowy film producentów animacji poklatkowej Aardman Animation i zarazem najbardziej kasowa produkcja tego typu w historii – opowieść wygenerowała ponad 225 milionów dolarów na całym świecie. Film trafił do kin w 2000 roku i z okazji 20. urodzin, Netflix zapowiedział przygotowanie kontynuacji.

Platforma potwierdziła stworzenie opowieści, za którą ponownie będzie odpowiadać Aardman Animation. Autorom nie udało się zapewnić historii na okrągłą rocznicę, ale premiera odbędzie się w przyszłym roku. Możecie mieć pewność, że Netflix będzie odpowiednio promował historię, więc o samej opowieści będzie na pewno bardzo głośno.

W nazwie „Uciekające kurczaki” kryje się tak naprawdę cała esencja przygody, ponieważ autorzy w 2000 roku zapewnili historię kurczaków, które próbują uciec, ale nie jest to łatwe zadanie. Jeśli nigdy nie mieliście okazji zapoznać się z oryginałem, sprawdźcie poniższy zwiastun.

Na zakończenie, sprawdźcie recenzję „The Order 2” oraz „Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty”.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/chicken-run-sequel-is-happening-and-will-be-releas/1100-6478860/

Tagi: film netflix Uciekające kurczaki Uciekające kurczaki 2