Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 18:57
Star Wars Episode I: Racer
1796V

Star Wars Episode 1: Racer trafił na PS4 i Nintendo Switcha. Znamy cenę i oglądamy zwiastun

Klasyka przez wielkie „S” trafiła właśnie na PlayStation 4 i Nintendo Switcha. Klasyczny Star Wars Episode 1: Racer jest już dostępny na współczesnych platformach. Cena nie odstrasza, więc najwięksi fani uniwersum Gwiezdnych wojen mogą dzisiaj sprawdzić nowe wydanie gry.

Electronic Arts chce rozwijać kolejne, nowe gry z uniwersum Star Wars, ale zanim otrzymamy świeże produkcje Elektroników, możemy zapoznać się z powracającym Star Wars Episode 1: Racer. Tytuł nie otrzymał wielkiego odświeżenia, ale właśnie trafił na PlayStation 4 i Nintendo Switcha w bardzo klasycznym wydaniu.

Star Wars Episode I: Racer oferuje 25 zawodników, tory rozmieszczone w 8 światach, kooperację na podzielonym ekranie i możliwość sprawdzenia wielu ekscytujących wyścigów. Może i nie jest to najlepsza produkcja z całego uniwersum, ale cena (63 zł z PlayStation Store) może zachęcić niektórych graczy, by ponownie wybrać się na między innymi Tatooine i wziąć udział w kilku wyścigach.

Czy warto? Możecie odpowiedzieć sobie oglądając poniższy zwiastun. Będzie to na pewno dobra rozgrzewka przed nadciągającym Star Wars: Squadrons.

Źródło: YouTube

Tagi: cena LucasArts Star Wars Episode I: Racer Trailer zwiastun