Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.06.2020 10:20
Opowieść podręcznej. Sezon 4. pojawi się później niż planowano
938V

Opowieść podręcznej. Sezon 4. pojawi się później niż planowano

Czwarty sezon serialu Opowieść Podręcznej miał zadebiutować tej jesieni. Jednak w związku z panującą pandemią premiera została przesunięta na przyszły rok.

Jeszcze zanim trzeci sezon dobiegł końca, Hulu poinformowało, że powstanie kolejny - informowaliśmy o tym ponad rok temu. Serial od początku cieszy się dużym uznaniem - zdobył dwa Złote Globy, czternaście nagród Emmy i wiele pozytywnych recenzji. Naszą recenzję trzeciego sezonu możecie przeczytać pod tym adresem - tekst przygotowała Iza.

Czwarty sezon miał pojawić się tej jesieni, ale przez opóźnienia związane z pandemią, Hulu zostało zmuszone do przesunięcia premiery na przyszły rok. Zdjęcia do serialu powstają w Kanadzie, gdzie przeróżne firmy wracają do życia - tym samym kraj staje się bardziej otwarty dla filmowców.

Nie oznacza to jednak, że wraz z tym zielonym światłem, możliwe jest natychmiastowe powrócenie na plan i rozpoczęcie produkcji. Twórcy muszą najpierw dostosować się do wyznaczonych zasad i restrykcji. Na ten moment nie wiadomo więc kiedy dokładnie możemy spodziewać się kolejnego sezonu. W międzyczasie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, a jesteście zainteresowani, serial możecie sprawdzić na dostępnym również w Polsce, HBO Go. Poniżej znajdziecie zwiastun trzeciego sezonu.

 

Źródło: https://www.thewrap.com/handmaids-tale-season-4-premiere-date-2021/

Tagi: hulu opowieść podręcznej sezon 4 the handmaid's tale