Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 22:00
Opowieść podręcznej 4
729V

Opowieść podręcznej 4. Hulu zamawia nowy sezon

Jeszcze przed zakończeniem trzeciego sezonu, Hulu oficjalnie zapowiedziało powstanie czwartej historii „Opowieść podręcznej”. Twórcy chcą przedstawić kolejną historię w świecie rządzonym przez między innymi Freda Waterforda. Podręczne nie powiedziały ostatniego słowa.

26 kwietnia 2017 roku odbyła się premiera pierwszego sezonu „Opowieść podręcznej”. Historia została doceniona przez krytyków – serial zebrał dwa Złote Globy (Najlepszy serial dramatyczny 2018, Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym 2019) oraz jedenaście nagród Emmy.

Trzeci sezon nie zbiera już tak wielu pochwał jak poprzednie historie, jednak nawet w tej sytuacji, Hulu zdecydowało się kontynuować historię. Na większe szczegóły dotyczące rozpoczęcia prac na planie oraz premiery musimy jeszcze zaczekać, ale serial może powrócić dopiero pod koniec 2020 lub nawet na początku 2021 roku.

Zakończenie trzeciego sezonu zostało zaplanowane na 14 sierpnia, więc dopiero w tym momencie będziemy wiedzieć, czy możemy liczyć na bezpośrednią kontynuację – jak wiadomo dotychczas główną bohaterką jest June, która stara się uratować siebie oraz swoją córkę z antyutopijnego państwa Gilead.

Wciąż trwającą historię możecie oglądać w Polsce na HBO GO.

Polecamy:

Tagi: hulu opowieść podręcznej opowieść podręcznej 4 serial