Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2020 08:04
Crash Bandicoot 4: It’s About Time
1525V

Crash Bandicoot 4: It’s About Time na oficjalnej zajawce. Geoff Keighley potwierdza pokaz

Nie będzie niespodzianki związanej z prezentacją Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Po wycieku informacji oraz screenów dotyczących produkcji, twórcy opublikowali pierwszy teaser, a całość zajawki uzupełnił Geoff Keighley, który pokazując zdjęcie, zaprosił graczy na prezentację.

W zeszłym tygodniu tajwański odpowiednik PEGI opublikował informacje dotyczące Crash Bandicoot 4: It’s About Time, a na początku weekendu wyciekły screeny ze zwiastuna, który zobaczymy dzisiaj. Wszystkie te okoliczności sprawiły, że zapowiedź nowych przygód jamraja pasiastego dla nikogo nie byłaby niespodzianką, więc deweloperzy oraz organizator Summer Game Fest oficjalnie zaprosili graczy na prezentację nowego Crasha.

Na zwiastunie zobaczycie teaser przygotowany przez twórców – już wcześniej przerośnięty Crash zapowiadał nadejście nowych produkcji. Następnie zostało opublikowane zdjęcie, pod którym Geoff Keighley zaprosił graczy na prezentację.

Pokaz Crash Bandicoot 4: It’s About Time odbędzie się dzisiaj o godzinie 17:00. Podczas prezentacji na pewno zobaczymy zwiastun, oficjalnie zostanie potwierdzona data premiery i miejmy nadzieję, że twórcy pokuszą się o zaprezentowanie rozgrywki. Tytuł zadebiutuje na rynku już w październiku.

Źródło: Twitter: CrashBandicoot i geoffkeighley

Tagi: Crash Bandicoot Crash Bandicoot 4 Crash Bandicoot 4: It’s About Time