Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2020 15:51
Super Smash Bros. Arms
368V

Super Smash Bros. Ultimate prezentuje wojowników z ARMS. Nintendo zaprasza na pokaz

Super Smash Bros. Ultimate otrzyma kolejnych wojowników. Teraz deweloperzy postanowili wykorzystać zawodników z ARMS, którzy trafią do bijatyki. Sprawdźcie relację z wydarzenia i zobaczcie pokaz nowych fighterów.

Na godzinę 16:00 zaplanowano prezentację nowych wojowników do Super Smash Bros. Ultimate. Deweloperzy ponownie nie zdecydowali się na stworzenie nowych postaci i tym razem do bijatyki Nintendo trafią fighterzy z ARMS.

Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, pokaz ma trwać nawet 35 minut, więc najwidoczniej Masahiro Sakurai (reżyser, scenarzysta z Super Smash Bros. Ultimate i aktor głosowy King Dedede) najwyraźniej dokładnie zaprezentuje rozszerzenie i pokaże fanom możliwości nowych postaci.

Jak widać Nintendo ma wciąż plan na rozwój Super Smash Bros. Ultimate, a dzięki dobremu wykorzystaniu swojego IP, Japończycy zyskali bardzo ciekawe postacie, które mogą zagościć w uniwersum na dłużej. Trudno powiedzieć, kiedy Nintendo zapewni graczom kolejną część serii, ale jedno jest pewne – firma na pewno nie zapomni o tej marce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Nintendo Super Smash Bros. Ultimate