Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2020 13:34
lucyfer 5
1801V

Lucyfer 5 ma datę premiery. Netflix zaproponuje widzom pierwszą część sezonu

„Lucyfer” został uratowany przez Netflix, dzięki czemu widzowie zobaczą jeszcze jeden sezon przygód bohatera rodem z piekieł. Historia uległa rozbudowaniu, dlatego też ostatnie odcinki zostały podzielone na dwie części.

Perypetie serialu „Lucyfer” są bardzo interesujące. Pierwotnie przygody władcy piekieł miały zostać zakończone po trzech sezonach, ale Netflix wkroczył do akcji: od czwartej odsłony jest produkowany jako serial oryginalny platformy, która otrzymała zgodę na stworzenie następnej opowieści. Produkcja zostanie rozbudowana, a swego czasu włodarze giganta SVOD mieli prowadzić negocjacje w sprawie szóstego sezonu.

Teraz jednak musimy skupić się na nadciągających wydarzeniach. Netflix jeszcze oficjalnie nie potwierdził daty premiery, jednak na karcie produkcji pojawiła się informacja o debiucie: pierwsza część 5. sezonu składająca się z ośmiu odcinków miałaby trafić do widzów 21 sierpnia. Wiadomość zniknęła z serwerów, ale prawdopodobnie powróci, gdy gigant SVOD rozpocznie kampanię promocyjną serialu.

Netflix może ponownie zaproponować widzom bardzo wciągającą i klimatyczną opowieść, jednak na zakończenie wydarzeń będziemy musieli zaczekać. Aktualnie nie potwierdzono, czy pozostałe odcinki zostaną udostępnione do końca 2020 roku.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/netflix-ujawnia-date-premiery-5-sezonu-lucyfera-2020-06-22

Tagi: lucyfer lucyfer 5 netflix