Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 22:30
Lucyfer i dziewczyny
2340V

Lucyfer będzie znacznie dłuższy. Twórcy potwierdzają rozbudowę serialu

Twórcy „Lucyfera” mają niespodziankę dla fanów serialu. Widzowie mogą liczyć na rozbudowę ostatniej historii, która otrzyma dodatkowe odcinki. Autorzy chcą w należyty sposób pożegnać charyzmatycznego bohatera.

„Lucyfer” zadebiutował w 2016 roku i od tego czasu serial zyskał wielu fanów. Gdy FOX niespodziewanie zapowiedział zakończenie opowieści, to sympatycy charyzmatycznego bohatera nie mogli pogodzić się z tą decyzją. Na szczęście przyszedł Netflix, który zapowiedział przygotowanie ostatniego sezonu.

Pomimo próśb społeczności, streamingowy gigant nie zdecydował się na szósty sezon, ale właśnie rozwijany piąty otrzyma dodatkowe odcinki. W pierwotnej koncepcji autorzy chcieli zakończyć wydarzenia po 10 częściach, ale przygoda zostanie rozbudowana o dodatkowe sześć epizodów.

Jest to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ twórcy otrzymają szansę na przygotowanie satysfakcjonującego zakończenia, które trafi w gust wszystkich fanów serii. Nadal nie otrzymaliśmy ostatecznej daty premiery, ale serial ma wrócić na serwery już w przyszłym roku.

Polecamy:

Tagi: lucyfer Netflix serial