Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2020 09:32
CrossfireX
702V

CrossfireX na Xbox One sprawdzimy w tym tygodniu. Zwiastun i rozgrywka z bety

Microsoft zaprasza graczy na testy CrossfireX. W Sieci pojawił się zwiastun produkcji, a jako dodatkową zachętę zaprezentowano kilka fragmentów rozgrywki. Gra będzie dostępna na Xboksie One i PC jeszcze w tym roku.

W ubiegłym tygodniu beta CrossfireX zawitała w sklepie Microsoftu, tymczasem już teraz możemy potwierdzić, że testy gry rozpoczną się w najbliższy czwartek. Wydarzenie będzie trwać do najbliższej niedzieli, co daje aż cztery dni na sprawdzenie produkcji Smilegate w akcji. Deweloperzy z Korei Południowej na swoje barki wzięli opracowanie trybu sieciowego, a Respawn Entertainment zadba o fabularną kampanię.

W CrossfireX uczestniczyć będziemy w walkach dwóch prywatnych frakcji wojskowych, które biorą udział w zakrojonym na szeroką skalę globalnym konflikcie. Twórcy zaproponują szereg zarówno klasycznych jak i innowacyjnych trybów, a podczas eliminowania rywali, gracze systematycznie podejmą się realizacji określonych celów.

Na zaprezentowanym fragmencie rozgrywki możecie sprawdzić propozycję, w której jedna drużyna, znajdując się w ukryciu, musi pozbyć się przeciwników wykorzystując do realizacji zadania noże. Oponenci mają utrudnione dostrzeżenie zawodników. W grze nie zabraknie także standardowych wariantów rozgrywki – sprawdźcie poprzedni materiał z CrossfireX.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Beta CrossfireX Xbox One