Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 14:29
CrossfireX
642V

CrossfireX wkrótce otrzyma betę. Microsoft może szykować się do prezentacji gry

W sklepie Microsoftu zostały zaprezentowane szczegóły CrossfireX. Gracze mogą wkrótce otrzymać szansę zagrania w betę, po której tytuł zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym. Shooter otrzyma wsparcie dla Xboksa One X.

O CrossfireX wspominałem na portalu między innymi w ubiegłym roku. Wtedy to Microsoft zaprezentował zwiastun oraz rozgrywkę z produkcji zmierzającej na Xboksa One. Koreański Smilegate może szykować się do pokazu gry, ponieważ beta tytułu wylądowała w sklepie amerykańskiej korporacji.

CrossfireX Beta zajmuje 5,88 GB i ma zadebiutować 25 czerwca 2020 roku. Deweloperzy wspominają o pojedynkach do 16 graczy oraz rozgrywce w rozdzielczości 4K Ultra HD (wsparcie Xbox One X Enhanced).

Nie znamy jeszcze szczegółów, ale Microsoft może wkrótce zaprosić graczy do zabawy na serwerach. Na materiałach widzimy kilka ładnych zdjęć, ale szczerze mówiąc chętniej zobaczyłbym już świeży gameplay, który przygotowałby nas do strzelania.

CrossfireX otrzyma także kampanie single-player, za którą odpowiada Remedy Entertainment. Więcej informacji na ten temat usłyszymy prawdopodobnie w lipcu.

CrossfireX Xbox

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/crossfirex-beta/9mt54sfghkvz?activetab

Tagi: CrossfireX Microsoft pc xbox one