Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2020 08:43
The Last of Us 2 porównanie Seattle
5879V

The Last of Us 2 porównane z rzeczywistością. Naughty Dog zapewniło znakomite przeniesienie Seattle do gry

Jednym z dużych obszarów przedstawionych w The Last of Us 2 jest Seattle, którego część gracze mogą swobodnie zwiedzać. Na bazie tego doświadczenia, stworzono porównanie lokacji w grze z jej odpowiednikami w rzeczywistym świecie. Ostateczny efekt prezentuje się zdumiewająco dobrze.

The Last of Us 2 jest dostępne od ubiegłego piątku. Produkcja Naughty Dog to najlepiej oceniana przez dziennikarzy gra na PlayStation 4 w 2020 roku, z czym do końca nie mogą pogodzić się gracze.

Można różnie odbierać opracowaną fabułę oraz podejmowane przez Naughty Dog tematy, ale nie można odmówić produkcji rozmachu w odwzorowaniu Seattle. Największe miasto w stanie Waszyngton zostało przeniesione z dużą dbałością o poszczególne detale i choć deweloperzy nie zdecydowali się na zaprezentowanie całego obszaru, część dzielnic, które przemierza Ellie wraz z budynkami i ulicami, zostały niezwykle dokładnie zilustrowane. Nie możemy zapomnieć, że od wybuchu epidemii minęło już sporo czasu. Seattle w oczach Naughty Dog jest więc miejscem, gdzie na dobre rozgościła się roślinność, a natura zaczęła niezwykle dobitnie ingerować w wygląd zniszczonych tras czy wieżowców, przejmując nad miastem „panowanie”.

Na poniższym materiale możecie zobaczyć współczesny wygląd danych fragmentów Seattle oraz te same miejsca z The Last of Us Part II. Dla mieszkańców miasta oraz graczy, którzy bardzo dobrze znają metropolię to porównanie jest zapewne intrygującym doświadczeniem. Trzeba przyznać, że zmiany zainicjowane przez Naughty Dog robią wrażenie.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/06/21/last-of-us-2-graphics-seattle/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II