Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2020 22:33
PS5 Sony
17271V

PS5 na pierwszym zdjęciu z fabryki. Fotka ukazuje spore rozmiary PlayStation 5

Sony zdążyło zaprezentować PS5 przed konkretnymi przeciekami, jednak śmiało można powiedzieć, że sprzęt został  pokazany w ostatnim momencie. Już w weekend pojawiło się zdjęcie urządzenia z fabryki, które ujawniło jego pokaźne rozmiary.

Podczas The Future of Gaming zobaczyliśmy design PS5, co było niezwykle dobrą decyzją Sony. Prace nad sprzętem trwają, kolejne fabryki otrzymują części, więc tylko kwestią czasu stało się, że ktoś zrobi zdjęcie obudowy. Korporacja zdążyła przed przeciekiem, ale już teraz możemy się spodziewać, że co jakiś czas w Sieci zadebiutuje nowa fotka pokazująca PlayStation 5.

W weekend na forum Resetera pojawiło się zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej. Część graczy nie wierzyła, że jest to faktycznie PlayStation 5, ale jeden ze zweryfikowanych użytkowników potwierdził autentyczność fotografii. Już wcześniej pojawiały się porównania rozmiaru PS5 względem innych konsol, choć wciąż długość jednego z boków bryły pozostaje niewiadomą, bowiem w tym wypadku brakuje punktu odniesienia. Sympatycy marki porównali przedni panel PS5 między innymi z Xboksem Series X, dzięki rozmiarom portu USB oraz napędu Blu-ray.

Najnowsza fotografia sugeruje, że PlayStation 5 będzie naprawdę sporych rozmiarów. Musimy przypomnieć, że Sony już wcześniej zdradziło główny powód wykorzystania owej bryły – większa obudowa pozwoli zadbać o odpowiednie chłodzenie.

Gdyby poniższe zdjęcie pojawiło się w Sieci przed The Future of Gaming, uwierzylibyście, że właśnie tak będzie wyglądać PlayStation 5?

PS5 z fabryki

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/unverified-image-claims-to-show-first-look-at-ps5-on-production-line/

Tagi: PlayStation 5 PS5 sony