Iza Łęcka Iza Łęcka 17.06.2020 13:36
Legion Samobójców Rocksteady
686V

Legion Samobójców może być nową grą Rocksteady

Od bardzo dawna nie słyszeliśmy o nowych projektach Rocksteady Studios. Tymczasem jeden z dziennikarzy podaje, że ekipa może obecnie pracować nad grą poświęconą Legionowi Samobójców. 

Deweloperzy z Rocksteady Studios od dawna oficjalnie nie zapowiadali żadnego nowego projektu. Choć od pewnego czasu spekuluje się o nowej grze czerpiącej garściami z uniwersum DC, brakuje jakichkolwiek zapowiedzi, które przyprawiłyby graczy o szybsze bicie serca. Jeszcze przez długi czas nie zapomnimy o klimatycznej trylogii Batman Arkham, mając nadzieję na inne, równie dopracowane produkcje z rąk deweloperów. Wydaje się jednak prawdopodobne, że twórcy nie porzucili uniwersum DC.

Zgodnie z najnowszą informacją przekazaną przez Imrana Khana na kanale Kinda Funny Games, Rocksteady może pracować nad produkcją o Legionie Samobójców. W trakcie jednego z materiałów udostępnionych w Sieci, Youtuber odniósł się do pracy studia, zaznaczając jednocześnie, że ową wiadomość uzyskał już jakiś czas temu – nie wiadomo więc, czy plany nie uległy zmianie. Jak na razie jednak nie dotarły do niego inne wieści dotyczące zespołu.

Już jakiś czas temu pojawiały się plotki dotyczące gry o Legionie Samobójców – produkcja miała być rozwijana przez WB Montreal, jednak nie doczekaliśmy się żadnych informacji ze strony deweloperów. Możliwe zatem, że IP zostało przejęte i jest rozwijane przez Rocksteady Studios.

Wiadomość może być jak najbardziej dobrze przyjęta przez sympatyków ekipy, brakuje jednak najważniejszego: oficjalnego potwierdzenia. To może nadejść już 22 sierpnia, kiedy odbędzie się DC FanDome poświęcony grom, komiksom i filmom z uniwersum DC. Może więc życzenia fanów się spełnią i usłyszymy o zapowiedzi nowej gry Rocksteady? Przed wydarzeniem, zapraszamy do zapoznania się z tekstem Krzyśka, który analizuje, czym obecnie może zajmować się studio.

Źródło: https://gamingbolt.com/suicide-squad-could-be-rocksteadys-next-game-rumor

Tagi: batman arkham Legion Samobójców rocksteady Rocksteady Studios Suicide Squad