Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.06.2020 11:30
Star Wars: Squadrons bez mikro-transakcji
562V

Star Wars: Squadrons. Twórcy zapewniają, że w grze nie pojawią się mikropłatności

Wygląda na to, że nadchodząca gra z uniwersum Star Wars, za której stworzenie odpowiada Motive Studios, może nie być do końca tym, co na początku przewidywano. 

Star Wars: Squadrons to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, które zostały zaprezentowane podczas nocnego pokazu EA Play 2020. Nie można się temu dziwić, albowiem sama marka "Gwiezdnych Wojen" napędza zainteresowanie i sprawia, że fani wyczekują kilkukrotnie bardziej tego, co zostanie zaprezentowane. 

Już na początku wielu dziennikarzy dzieliło się informacjami na temat tego, że twórcy nie chcą implementować do swojej gry mikropłatności, o czym dowiadywaliśmy się już przy pierwszych zapowiedziach. Wiele osób nie chciało w to jednak wierzyć i twierdziło, że Electronic Arts nie pozwoli sobie na taki ruch. 

W związku z wieloma głosami zarzucającymi nieprawdziwe wiadomości, do sytuacji postanowił odnieść się sam Mitch Dyer, a więc scenarzysta nadchodzącego projektu ze świata Star Wars. Cóż, bezpośrednio i jednoznacznie dał do zrozumienia, że w grze nie będzie absolutnie żadnych mikro-transakcji, potwierdzając tym samym początkowe doniesienia. 

Wydaje się, że teraz absolutnie nikt nie powinien mieć wątpliwości, odnośnie do tego, że Star Wars: Squadrons nie będzie grą usługą, jakby się mogło początkowo wydawać. 

 

Źródło: https://wccftech.com/star-wars-squadrons-zero-microtransactions/

Tagi: Electronic Arts Motive Studios Star Wars: Squadrons