Iza Łęcka Iza Łęcka 19.06.2020 12:16
Metro 2035 książka bohater
278V

Piter. Bitwa Bliźniaków rozbuduje uniwersum Metro 2035. Książka już niedługo w księgarniach

Szymun Wroczek nie zapomniał o uniwersum Metra. Jego najnowsza książka „Piter. Bitwa Bliźniaków”, traktująca o losach Ubera, już wkrótce zadebiutuje na półkach księgarni. O czym jest kolejna odsłona historii tego „popapranego anioła”? Sprawdźcie.

Uniwersum Metro stworzone przez Dmitrija Głuchowskiego cieszy się niesamowitą popularnością nie tylko wśród czytelników, ale i graczy, którzy z utęsknieniem wyczekują na kolejne klimatyczne odsłony serii. W oczekiwaniu na nową grę, możemy zanurzyć się w najnowszej historii tego postapokaliptycznego świata.

Wydawnictwo Insignis zaprasza na niesamowitą premierę. Najnowsza książka Szymuna Wroczka "Piter. Bitwa Bliźniaków"  to kolejna część serii rozwijającej uniwersum Metra 2035. Po „Piter” i „Piter. Wojna” nadszedł czas na następne wymagające wyzwanie dla Ubera, niepoprawnego marzyciela i zabijaki, uwikłanego w wojnę wegańską.

„Ten czerwony skinhead nie zawsze był dobry i zdecydowanie nie zawsze sprawiedliwy. Ale niezmiennie płaci swoje rachunki. Dziesięć lat przed wojną wegańską przypadkowo trafił na stację Obwodny Kanał, terroryzowaną przez smoka oraz służących mu ludzi. Kiedy nastaje czas wielkiego przelewu krwi, a na tyłach imperium wybucha bunt niewolników, Uber zbiera oddział zbirów i zabijaków. Tylko tak będzie miał cień szansy na uratowanie stacji Obuchowo. Problem w tym, że być może smok wciąż żyje. I to w nim samym.”

Dzieło Szymuna Wroczka zadebiutuje 1 lipca. Jego najnowszą książkę można już zamawiać w przedsprzedaży – „Piter. Wojna Bliźniaków” dostępny jest w przedpremierowej cenie 29,99 zł.

Piter. Bitwa Bliźniaków okładka

Na naszym portalu wspominaliśmy również o innej książce rozbudowanego uniwersum Metra: "Metro Czerwony Wariant".

Źródło: Informacja prasowa Wydawnictwo Insignis

Tagi: Insignis Wydawnictwo metro Metro 2035 Piter. Bitwa Bliźniaków Szymun Wroczek