redakcja PPE redakcja PPE 19.06.2020 15:43
The Last of Us 2, The Sims 4: Życie Eko
1822V

The Last of Us 2, Cyberpunk 2077 i The Sims 4: Życie Eko w ofercie Media Expert

Dzisiaj wielki dzień dla tych, którzy czekali na premierę The Last of Us 2. Najnowsze dzieło Naughty Dog wylądowało na półkach sklepowych. Swoją ofertę dla graczy przygotowała jedna z największych polskich sieci - Media Expert. 

Materiał powstał przy współpracy z Media Expert

The Last of Us 2

Przypomnijmy, co o The Last of Us 2 napisał Wojtek w naszej recenzji:

Twórcy z bestialską satysfakcją splatają gracza z wydarzeniami, serwują wielowątkową, długą i wymagającą historię z angażującą rozgrywką i ciekawymi bohaterami. Niezaprzeczalnie, to jedna z najlepszych gier tej generacji i najlepsza gra Naughty Dog.

W ofercie sieci Media Expert znajdziecie m.in.:

Wszystkie powyższe produkty możecie nabyć w opcji z darmowym transportem i w systemie Raty 50/50 (połowa kwoty płatna od razu, a druga połowa w kredycie nawet za pół roku). 

Cyberpunk 2077

Media Expert nie zapomina również o tych, którzy czekają na Cyberpunka 2077. Co prawda na nową produkcję CD PROJEKT RED przyjdzie nam poczekać nieco dłużej, ale nie zmienia to faktu, że już dzisiaj możecie zamówić m.in.

Pełna oferta produktów związanych z Cyberpunkiem 2077 dostępna jest tutaj.

The Sims 4: Życie Eko

A gdybyście poszukiwali zupełnie innych wrażeń, to Media Expert przypomina o niesamowicie popularnej serii, jaką jest The Sims. Aktualnie w ofercie dostępna jest odsłona The Sims 4: Eko życie

Ograniczaj zużycie, przetwarzaj i wykorzystuj ponownie! Pozytywny wpływ na środowisko to jedno, ale możesz zaoszczędzić też trochę simoleonów. Wytwarzaj prąd i wodę za pomocą paneli słonecznych, zbiorników na rosę i turbin wiatrowych. Możesz też produkować zdrową żywność w domowym wertykalnym ogrodzie, by kontrolować swój wpływ na świat.

Pójdź o krok dalej i zwróć uwagę na to, co możesz wygrzebać ze śmietnika – czy to kolejną robalową przekąskę, czy części do Twojego kolejnego projektu. Zbierane przez Ciebie przedmioty, bibeloty i niektóre składniki mogą posłużyć do wytworzenia musujących soków oraz świec do Twojego sklepu online.

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II The Last of Us: Part II The Sims 4 życie eko