Iza Łęcka Iza Łęcka 19.06.2020 12:46
dark 3 sezon
2718V

Dark 3 na intrygującym zwiastunie. Wielkie zakończenie historii Netflixa

Subskrybenci Netflixa mogą już powoli przygotowywać się do premiery 3 sezonu serialu „Dark”. W oczekiwaniu na najnowszą odsłonę historii Jonasa, możecie sprawdzić kolejny enigmatyczny zwiastun.

Serial „Dark” zadebiutował pod koniec 2017 roku jako pierwsza niemieckojęzyczna produkcja platformy Netflix. Zagmatwana fabuła, wiele tajemnic i nawarstwiające się wątki, w których nie brakuje tematyki podróży w czasie, na tyle mocno przypadła go gustu widzom, że jest to jeden z najlepiej oceniany seriali giganta SVOD.

27 czerwca zakończymy historię Jonasa. 3 sezon, który rozwiąże kilka wątków, zaprosi nas do kolejnej, nowej rzeczywistości i zaoferuje odpowiedzi na najważniejsze pytania, bowiem "zawiła saga zmierza ku końcowi"...

Jak zostało podkreślone, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są ze sobą bezsprzecznie połączone:

„Zagmatwana historia o podróżach w czasie znajduje swój kres w nowym świecie, gdzie część rzeczy wydaje się znajoma, a część jest przerażająco dziwna.”

Na tydzień przed premierą Netflix udostępnił nowy zwiastun 3 sezonu „Dark”. Trzeba przyznać, że mroczny klimat wręcz wylewa się z materiału. Czekając na premierę, zapraszamy Was do zapoznania się z tekstem Mateusza, który stawia wiele pytań dotyczących fabuły ostatnich epizodów oraz do recenzji jednej z nowych produkcji Netflixa - „Szpitala Lenox Hill”.

Źródło: YouTube Netflix Polska

Tagi: 3 sezon dark dark netflix zwiastun