Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 14:28
World of Tanks Blitz
706V

World of Tanks Blitz świętuje urodziny z przytupem. Gra otrzymała szereg nowości

Wargaming często udowadnia, że potrafi dbać o swoje produkcje i jednym z takich tytułów jest World of Tanks Blitz. Mobilna produkcja świętuje właśnie 6. urodziny i z tej okazji gracze mogą liczyć na szereg atrakcji. Poznajcie szczegóły.

Wargaming świętuje 6. urodziny World of Tanks Blitz i zaprasza graczy na pobieranie aktualizacji 7.0, która znacząco ulepsza grafikę, dodaje czołgi brytyjskie oraz uroczystości wewnątrz gry. Wydarzenie będzie trwać nawet w lipcu i wtedy to do produkcji trafi nowy tryb rozgrywki – Skirmish (Potyczka).

World of Tanks Blitz ma zapewnić wyjątkowe wrażenia, więc deweloperzy postanowili zapewnić graczom poprawioną oprawę. Do pozycji trafiły nowe efekty graficzne takie jak: animacje odrzutu działa po strzale, dynamiczne cienie, ślady po gąsienicach, różne efekty trafień zależne od typu pocisku czy ulepszone efekty związane z wodą i cząsteczkami.

Andrey Ryabovol, dyrektor produktu World of Tanks Blitz, wspomniał o tytule w następujących słowach:

„World of Tanks Bliz przekroczył 137 000 000 pobrań i jest grany na przeszło 27 000 różnych urządzeniach. Dlatego niezbędne jest, aby każdy mógł się cieszyć rozgrywką. Dodaliśmy całe menu do zmiany ustawień graficznych. Gracze mogą włączać i wyłączać różne opcje, co daje im większą kontrolę nad grą.”

Gracze mogą także liczyć na trzy wysokopoziomowe brytyjskie czołgi: FV 301, Vickers Cruiser, Vickers Light 105. Jak podkreślają deweloperzy: „są to jednostki lekkie, dzięki czemu szybkie na polu walki, a jednocześnie solidnie opancerzone, jak na pojazdy w swojej klasie”.

Wargaming nie zapomniał także o specjalnym wydarzeniu. Z okazji szóstych urodzin wystartuje event, podczas którego czołgiści będą polować na specjalny czołg P.43/06 Anniversario. Specjalna misja pozwoli odebrać kolekcjonerską maszynę z unikatowym malowaniem oraz inne, okolicznościowe nagrody. Polowanie trwać będzie od 19.06 do 29.06.

Natomiast już 9 lipca na serwerze wyląduje wspomniana Potyczka (Skirmish) – w tym wariancie dwie pięcioosobowe drużyny zmierzą się na mniejszych mapach. Autorzy obiecują krótsze i bardziej intensywne pojedynki.

Sprawdźcie materiały prezentujące nowości oraz zmiany w oprawie. Dodatkowo zachęcam do poznania szczegółów „walki o Berlin” oraz informacji dotyczących dwulufowych czołgów.

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Tagi: Wargaming.net World of Tanks World of Tanks Blitz