Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.06.2020 13:31
Fallout 4 Capital
756V

Fallout 4: Capital Wasteland zapowiada się dobrze. Ogromny mod z nowym gameplayem

Proces tworzenia Fallout 4: The Capital Wasteland ciągnie się już bardzo długo. Wygląda jednak na to, że fani szykujący ten ogromny mod-kampanię, niedługo wreszcie skończą pracę.

Kilka razy w 2018 i 2019 roku pisaliśmy o postępach w pracach nad Fallout 4: The Capital Wasteland, czyli nad modem do Fallout 4, który przenosi najważniejsze misje i lokacje z Fallouta 3 do środowiska graficznego z czwartej odsłony falloutowej serii.

Projekt jakiś czas temu został prawie skasowany z powodów prawnych (spór o licencję z Betehsdą). Na szczęście twórcom moda udało się wyjść z tej sytuacji obronną ręką a modyfikacja będzie mogła finalnie trafić do dystrybucji bez przeszkód ze strony Bethesdy.

Poniżej możecie sprawdzić najnowszy gameplay z Fallout 4: The Capital Wasteland. W zademonstrowanym queście You Gotta Shoot 'Em in the Head, znajdziemy oczywiście lokacje, sytuacje i postacie, znane z Fallouta 3.

Deweloperzy moda mówią o dużych postępach w pracach, ale nadal nie przedstawili konkretnego terminu jego premiery na PC. Czekamy zatem cierpliwie.

Źródło: YouTube

Tagi: Fallout 4 fallout mod mod