Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 21:25
The Division 2
941V

The Division 2 z „ostatecznym wyzwaniem”. Ubisoft pokazuje zwiastun Operacji Iron Horse

Ubisoft zapowiedział kolejne rozszerzenie do The Division 2. Gracze sprawdzą Operację Iron Horse, podczas której zmierzymy się z ostatecznym wyzwaniem. Nowa zawartość została zaprezentowana na zwiastunie.

Tom Clancy's The Division 2 trafiło na rynek w marcu 2019 roku i od tego czasu gra została rozbudowana o kilka istotnych aktualizacji. Twórcy zadbali także o duże, płatne rozszerzenie zatytułowane Władcy Nowego Jorku, dzięki któremu zainteresowani zmierzyli się z kolejnymi przeciwnikami.

Teraz jednak nadszedł czas na „ostateczne wyzwanie” w postaci 8-osobowego raidu. Wymagająca zawartość zostanie udostępniona dla wszystkich graczy już 30 czerwca. Ubisoft podkreśla, że podczas zabawy będziemy odbijać odlewnię, a pierwsza drużyna, która wykona zadanie zostanie uwieczniona w samym Białym Domu.

Więcej szczegółów dotyczących planu rozwoju uniwersum The Division powinniśmy poznać na Ubisoft Forward. Jak wiadomo francuski producent chętnie rozwija swoje przygody i pewnie nie inaczej będzie w tym wypadku.

Jak wiadomo Ubisoft zamierza wydać w następnych miesiącach wiele dużych produkcji AAA, ale nie oznacza to, że firma zapomni o wcześniej wrzuconych na rynek tytułach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's The Division Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive