Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2020 17:29
Kingdom Hearts: Melody of Memory
508V

Kingdom Hearts: Melody of Memory zapowiedziane. Zwiastun potwierdza muzyczną grę

Square Enix potwierdziło ostatnie przecieki. Japończycy zapowiedzieli właśnie Kingdom Hearts: Melody of Memory i gra jeszcze w tym roku trafi na trzy platformy: PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha. Nie możemy jednak liczyć na pełne doświadczenie i wielką opowieść.

Kingdom Hearts: Melody of Memory to gra muzyczno-rytmiczna w znanym uniwersum Square Enix. Kilka dni temu pojawiły się przecieki dotyczące produkcji, a dzisiaj otrzymaliśmy pełną zapowiedź ze zwiastunem.

Japończycy potwierdzili, że w tytule znajdziemy ponad 140 piosenek z całej serii Kingdom Hearts oraz wielu bohaterów z uniwersum KH. Gra została zapowiedziana na przyjemnym zwiastunie, który potwierdza podróżowanie po światach i wybijanie rytmu na trzech ścieżkach – autorzy w ten sposób wykorzystają różnorodnych protagonistów, których spotykaliśmy podczas różnych przygód. Autorzy zaproponują cztery tryby oraz sieciowe elementy.

Na materiale pokazano także Kingdom Hearts: Union Dark Road, czyli produkcję mobilną przygotowaną na urządzenia z systemami iOS oraz Android. W tym wypadku podczas turowych pojedynków będziemy wykorzystywać różnorodne karty.

Warto przypomnieć, że Square Enix ma podobno duże plany na rozwój Kingdom Hearts. Deweloperzy mają pracować nad serialem animowanym oraz w zeszłym roku studio szukało deweloperów zainteresowanych rozwojem IP.

Źródło: YouTube.com

Tagi: kingdom hearts Kingdom Hearts: Melody of Memory Kingdom Hearts: Union Dark Road trailer zwiastun