Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2020 16:32
Wiedźmin 3 Rocznicowy Zwiastun
1877V

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał rocznicowy zwiastun. CD Projekt RED świętuje pomimo pandemii

CD Projekt RED właśnie opublikował nowy zwiastun podsumowujący piąte urodziny Wiedźmina 3: Dziki Gon. Zwiastun to przebitka wielu znanych scen, ale jednocześnie możemy posłuchać jednego z najlepszych utworów związanych z produkcją Polaków. Ze względu na trwającą pandemię materiał został nagrany z domów muzyków.

Czy Wiedźmin 3: Dziki Gon jest najlepszą grą tej generacji? Trzeba przyznać, że Polacy wyznaczyli standardy w gatunku, zmusili gigantów do zrewidowania swoich planów i zaprezentowali nie tylko świetną grę, ale potrafili również w odpowiedni sposób szanować graczy. CD Projekt RED zapewnił bogate podstawowe wydanie, zadbał o szereg bezpłatnych aktualizacji, a nawet przygotował dwa ogromne dodatki, które pozwoliły nam lepiej poznać Geralta.

Twórcy świętują piąte urodziny Wiedźmina 3: Dziki Gon, wcześniej mogliśmy zapoznać się z kolejną promocją, a teraz opublikowano nowy zwiastun. Materiał pewnie zostałby nagrany w innych warunkach, ale ze względu na trwającą pandemię – Marcin Przybyłowicz (dyrektor muzyczny gry) zaprosił swoich przyjaciół muzyków i wspólnie odtworzono główny motyw z produkcji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż notuje dobre wyniki, Cyberpunk 2077 znajduje się na ostatniej prostej, a Geralt świętuje kolejne urodziny – to naprawdę dobry czas dla CD Projektu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon