Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2020 18:27
PS5 PlayStation 5 Sony
1444V

Pokaz PS5 najbardziej lubianym materiałem PlayStation na YouTube

Sony długo kazało nam czekać na prezentację PS5 i gier zmierzających na japońskiego next-gena, ale według oficjalnych informacji: pokaz PlayStation 5 jest najbardziej lubianym materiałem PlayStation na YouTube. Japoński producent osiąga ciekawe sukcesy.

Nikt nie może jeszcze zamówić PlayStation 5, ale mogę śmiało przypuszczać, że gdy Sony uruchomi zamówienia przedpremierowe – firma nie będzie narzekać na brak zainteresowania. Taki wniosek można łatwo wysunąć po najnowszej statystyce ujawnionej przez Millie Amand.

Menadżerka do spraw statystyk z YouTube potwierdziła, że pokaz PlayStation 5 jest oficjalnie najbardziej lajkowanym materiałem PlayStation na serwisie. Film zatytułowany „PS5 Hardware Reveal Trailer” posiada ponad 1,1 mln pozytywnych reakcji oraz ponad 22 mln wyświetleń – ta druga liczba zwiększyła się o prawie 50% w przeciągu ostatnich 48 godzin.

Dla jednych to tylko „lajki”, ale musimy pamiętać, że żyjemy w czasach, w których taka statystyka ma znaczenie. Sony powinno wykorzystać zainteresowani i zapowiedzieć kolejną prezentację – w końcu dopiero rozpoczynamy „Drogę do PlayStation 5”.

To na kolejnej imprezie – kolejne gry + funkcje konsoli?

Źródło: Twitter: millieamand

Tagi: playstation 5 pokaz ps5 prezentacja ps5 PS5 sony