Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2020 15:45
CS 1.6 za darmo w przeglądarce
8142V

CS 1.6 za darmo w przeglądarce. Kultowa gra Valve dostępna dla wszystkich

CS 1.6 to legendarny shooter, na którym wychowało się wielu graczy. Czasy mijają i teraz nie potrzebujemy już mocnego komputera, by móc wskoczyć na de_dust i ustrzelić kilka headshotów. Gra jest dostępna w przeglądarce.

Lata kafelek internetowych przeładowanych fanami Counter-Strike'a już dawno minęły, ale teraz nikt nie potrzebuje nawet mocnego komputera, by włączyć kultową produkcję Valve. Społeczność CS-ONLINE.CLUB postanowiła wykorzystać współczesną technologię, by zapewnić CS 1.6 w nowych warunkach.

CS 1.6 za darmo w przeglądarce

Teraz nie musimy ściągać gry, instalować Steam lub szukać znajomych do zabawy. Wystarczy przeglądarka, by włączyć produkcję i móc postrzelać na kilku znanych mapach. Wrażenia nie są identyczne, jak w przypadku współczesnych tytułów, ale pewnie znajdą się chętni, którzy zdecydują się sprawdzić propozycję.

Counter-Strike 1.6 w przeglądarce – jak włączyć?

  • Wejdź na stronę
  • Wybierz kraj + pozostałe filtry
  • Zapisz ustawienia
  • Odśwież serwery
  • Kliknij „connect” - pierwsze włączenie trwa zawsze dłużej

Gracze w tym wypadku nie muszą nawet dokonać rejestracji – wszystko działa automatycznie. Wśród map znajdziecie: de_dust, de_dust2, cs_assault, i cs_italy... I cała sytuacja pokazuje jedno – wiele zmieniło się od czasu premiery CS 1.6.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/you-can-now-play-valves-classic-counter-strike-1-6-game-in-your-web-browser/

Tagi: Counter-Strike Valve Valve Software