Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2020 14:00
ps5 czarna wersja
17415V

PS5 w czarnej obudowie wygląda wspaniale. Sony musi wrzucić taką wersję na rynek

Sony zaprezentowało PS5 w dwóch wersjach, ale w obu wypadkach japoński producent postawił na biało-czarną obudowę. W Sieci jednak nie brakuje głosów, według których producent w niedalekiej przyszłości powinien postawić na bardziej klasyczną propozycję. Czarne PlayStation 5 wygląda efektownie.

Od ubiegłego tygodnia cały świat wspomina o grach zaprezentowanych przez Sony oraz futurystycznym wyglądzie PlayStation 5. Producent zdecydował się na biało-czarną obudowę, która pasuje do wcześniej ujawnionego DualSense.

Nie jest tajemnicą i niespodzianką, że japoński producent w odpowiednim momencie zaprezentuje nowe wersje PS5, ale szczerze mówiąc – chciałbym jak najszybciej zobaczyć czarne PS5. Jeden z graczy przygotował projekt, który pokazuje potencjał „klasycznej” wersji konsoli Sony. Może i całość nie wygląda już tak nowocześnie, ale chętnie pod koniec roku postawiłbym obok telewizora właśnie taki model.

Na to raczej nie możemy liczyć, ale odnoszę wrażenie, że PS5 będzie bardziej „plastyczne” od swojego poprzednika i na rynku w następnych latach pojawi się kilka naprawdę efektownych edycji. W końcu firma powinna wykorzystać między innymi podświetlenie czy też te dwa wystające elementy.

PS5 - czarna wersja - 1

PS5 - czarna wersja - 2

Źródło: Twitter: CherenkovDmitry

Tagi: playstation 5 PS5 sony