Iza Łęcka Iza Łęcka 15.06.2020 11:43
Gran Turismo 7 vs. Forza Motorsport 7 na wstępnym porównaniu
7700V

Gran Turismo 7 vs. Forza Motorsport 7 na wstępnym porównaniu. Aston Martin DB11 ujawnia różnice

Na nowej generacji będziemy świadkami interesującego pojedynku. Sony zapewni pełnoprawne Gran Turismo 7, tymczasem Microsoft na pewno nie zapomni o Forzie Motorsport 8. Zanim jednak otrzymamy zapowiedź nowej gry Turn 10 Studios, sprawdźmy wstępne porównanie GT7 vs. FM7.

Gran Turismo 7 może być spełnieniem marzeń wszystkich entuzjastów serii Gran Turismo, którzy przez całą generację czekali na nadejście pełnoprawnej odsłony oferującej dużą zawartość. Pierwszy zwiastun GT7 pozwolił zestawić grę z Gran Turismo 6 i Gran Turismo Sport, teraz doczekaliśmy się również wstępnego porównania z Forzą Motorsport 7.

Forza Motorsport 7 trafiła na rynek w 2017 roku, będąc jak dotąd najświeższą odsłoną serii Motorsport (Forza Horizon 4 zadebiutowała w 2018 roku). Od tego czasu wyczekujemy na zapowiedź pełnoprawnej FM, a zgodnie z licznymi plotkami – tytuł będzie dostępny na premierę Xboksa Series X.

Jeśli tak się stanie, możemy być świadkami pojedynku wyczekiwanego od lat, podczas którego główna seria Sony (Gran Turismo) zmierzy się z flagowcem Microsoftu (Forza Motorsport). Niezależnie od wyniku owego starcia, zwycięzcami będą fani wyścigów, którzy otrzymają dostęp do dwóch produkcji odznaczających się najwyższą jakością. Jeśli Forza Motorsport 8 rzeczywiście przybędzie w okolicy premiery Xboksa Series X, to musimy pamiętać, że będzie dostępna również na Xboksie One oraz PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: forza motorsport 7 Gran Turismo 7 Microsoft PlayStation 5 PS5 Sony