Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 14:02
Gran Turismo 7 vs. Gran Turismo 6
4998V

Gran Turismo 7 vs. Gran Turismo 6. Wyścigi z PS5 na pierwszym porównaniu

Gran Turismo 7 zostało zapowiedziane przez Sony, więc jest to dobry moment na zestawienie produkcji z poprzednią częścią głównej serii Polyphony Digital. Najnowsze porównanie pokazuje identyczne ujęcia, jednak możemy sprawdzić, jak zmieniła się seria na przestrzeni dwóch generacji. Sprawdźcie gameplay.

Gran Turismo 7 to jedna z dużych zapowiedzi Sony, które zobaczyliśmy na The Future of Gaming. Japoński producent nie zadbał o zwykły zwiastun, a pozwolił spojrzeć na czysty gameplay i dzięki temu już teraz mogą pojawić się wstępne porównania oprawy.

Poniżej zobaczycie zestawienie Gran Turismo 7 z Gran Turismo 6, ponieważ lokacja Trial Mountain Circuit nie pojawiła się w Gran Turismo Sport. Z tego powodu trudno przygotować konkretne zestawienie z produkcją debiutującą na wciąż aktualnej generacji.

Sony powinno wkrótce ujawnić pierwsze szczegóły dotyczące Gran Turismo 7, ponieważ tak naprawdę aktualnie nie wiemy, na jaką liczbę samochodów oraz tras możemy liczyć na start. Jak wiadomo w przypadku Gran Turismo Sport zawartość była właśnie problemem, ale możemy mieć nadzieję, że tym razem zespół nie zawiedzie i od premiery przygotuje atrakcje, które zadowolą szerokie grono odbiorców.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gran turismo 6 Gran Turismo 7 Polyphony Digital Sony Computer Entertainment Europe