Iza Łęcka Iza Łęcka 15.06.2020 08:49
Spider-Man: Miles Morales
1284V

Spider-Man Miles Morales z konkretnymi szczegółami? Informator wspomina o grze od 9 miesięcy

Spider-Man: Miles Morales jest jedną z niespodzianek Sony, jednak od 9 miesięcy o grze wspominał jeden z informatorów. Przedstawione szczegóły ponownie mogą nas przygotować na starcie z dużym niebezpieczeństwem.

W zeszłym tygodniu byliśmy świadkami dużego zamieszania związanego z nowym Spider-Manem. Na początku pracownik Sony wspomniał, że gra to tylko „rozbudowana” wersja tytułu z 2018 roku, by w ostateczności Insomniac Games rozwiało wszelkie wątpliwości.

Śmiało można stwierdzić, że prezentacja tytułu jest jedną ze sporych niespodzianek Sony. Samo uniwersum po sukcesie z 2018 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc gracze z zapałem doszukują się informacji o nowej produkcji. Okazuje się, że pierwsze szczegóły dotyczące gry zostały ujawnione już dziesięć miesięcy temu – wtedy to na Reddicie mogliśmy odczytać intrygującą wiadomość.

„Ok, więc oczywiście nie mogę powiedzieć jak i dlaczego mam te informacje, ale Insomniac jest głęboko zaangażowane w pracę nad kolejnym projektem Spider-Mana od ostatniego rozdziału TCNS [dodatki – red.]. Nie jest to jednak zupełnie nowa gra. Jest to coś bardziej na wzór inFamous First Light, niczym samodzielne DLC.”

Zdaniem informatora, Spider-Man Miles Morales będzie „o wiele dłuższy” niż wszystkie trzy rozdziały dodatku, a główny bohater otrzyma szereg unikalnych umiejętności. Główny wątek zostanie poświęcony historii symbiotów, a gracze wskoczą w czarny strój, który nie tylko „wygląda pięknie”, ale ma „komiksowy” charakter.

W kolejnej wiadomości mogliśmy zapoznać się z dodatkowymi szczegółami: Insomniac Games szykuje co najmniej 9 nowych strojów, a Venom i Green Goblin jako główni antagoniści odegrają znaczącą rolę w całej historii. W misjach pobocznych pojawią się Wraith i Black Cat.

Peter Parker i Miles Morales mają posiadać HUB stworzony w byłym laboratorium Octaviusa. Grę będziemy mogli połączyć z przygodą Parkera, by przenieść zdobyte stroje, gadżety oraz umiejętności pomiędzy grami.

Źródło: https://www.essentiallysports.com/spider-man-miles-morales-redditor-leaked-major-information-months-ago-playstation-5-esports-news/

Tagi: Insomniac Games spider-man Spider-Man: Miles Morales