Iza Łęcka Iza Łęcka 12.06.2020 11:13
Spider-Man Miles Morales
5186V

Spider-Man Miles Morales to „remaster i rozszerzenie”. Sony potwierdza informacje o grze

Jedną z niespodzianek The Future of Gaming był zwiastun Spider-Man Miles Morales. Obecnie możemy potwierdzić, że Sony nie zapowiedziało nowej gry, a pokazało odświeżone wydanie, które otrzyma rozszerzenie.

Wśród zaprezentowanych gier zmierzających na PS5 jedną z niespodzianek okazał się Spider-Man Miles Morales. Sony początkowo nie potwierdziło szczegółów produkcji, jednak teraz możemy zdradzić ważny szczegół. Japończycy nie zapowiedzieli zupełnie nowej gry.

Podczas rozmowy z The Telegraph, Simon Rutter zaznaczył, że Spider-Man Miles Morales jest tak naprawdę „znaczącym ulepszeniem” gry z 2018 roku.

„Myślę, że można by to nazwać rozszerzeniem i udoskonaleniem poprzedniej gry. Miles Morales jest jego znaczącym składnikiem - i elementem rozszerzającym - ale w grze pojawiły się również znaczne ulepszenia w produkcji i silniku, oczywiście wykorzystujące kilka najważniejszych technologii i funkcji PlayStation 5.”

Przedstawiciel Sony podkreślił, że gracze teraz będą mogli doświadczyć, jak „znane gry mogą być w pewnym stopniu zmienione w wyniku działania PlayStation 5”.

Rutter nie potwierdził jednak na jak długo wystarczy główny wątek zaproponowany przez Insomniac Games.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/spider-man-miles-morales-is-a-remaster-and-expansion-sony-clarifies/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man (2018) Sony Computer Entertainment Spider-Man Miles Morales