Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.06.2020 12:10
The Last of Us 2 pre-load
3992V

The Last of Us 2 dostępne do wczesnej instalacji. Fani mogą już pobierać grę

Choć na zagranie w kontynuację przygód Joela i Ellie przyjdzie nam poczekać przynajmniej do piątku, to już teraz można zacząć instalować grę, aby później od razu wejść do jej pięknego świata. 

The Last of Us Part II to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych premier bieżącego roku. Kontynuacja przygód lubianych bohaterów może być globalnym hitem i pod każdym względem przewyższyć poprzedniczkę. Fani odliczają dni do premiery, a zostało ich już naprawdę niewiele. 

Aby szybciej rozpocząć przygodę w piątek, gdy projekt oficjalnie zadebiutuje, można już teraz przeprowadzić proces pre-instalacji. Jeśli więc zakupiliście w przedsprzedaży cyfrową wersję gry, to warto zarezerwować miejsce i rozpocząć instalowanie gry na dysku jeszcze dziś. 

Ze zdjęć, które pojawiają się w Internecie, możemy dowiedzieć się, że całkowita waga gry wynosi obecnie 76,97 GB. Na tyle należy się przygotować, choć warto mieć w zapasie nieco więcej jednostek, albowiem już podczas premiery liczba ta może wzrosnąć. 

Z tego miejsca zapraszam Was także do recenzji gry autorstwa Wojtka. Śmiem stwierdzić, że jeśli jeszcze ktoś waha się przed zakupem, to tekst ten skutecznie rozwieje ostateczne wątpliwości. Całość przeczytacie w tym miejscu.

the last of us 2 pre-load

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/last-of-us-2-pre-load/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II