Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2020 16:05
Ellie The Last of Us 2
2757V

The Last of Us 2 na premierowym zwiastunie. Ostatni materiał przed wielką premierą

Sony właśnie opublikowało ostatni zwiastun The Last of Us 2. Premierowy trailer składa się z kilku znanych scen i może zachęcić niezdecydowanych do wielkiej przygody Ellie. Sprawdźcie materiał i przygotujcie się na debiut gry.

Nie musieliśmy czekać do przyszłego tygodnia, by zapoznać się z finałowym zwiastunem The Last of Us 2. Sony oraz Naughty Dog nie chcą zdradzać za wiele, więc materiał nie jest specjalnie rozbudowany i składa się głównie ze scen, które zostały pokazane wcześniej.

Co jednak ważne: nie musicie się tutaj obawiać o jakiekolwiek spoilery. Łatwo można odnieść wrażenie, że deweloperzy nie chcą już pokazywać za wiele. Podczas kampanii, która nie była łatwa dla studia i wydawcy, zobaczyliśmy kilka fragmentów rozgrywki oraz serię zwiastunów... Teraz nadszedł czas na ostatnie odliczanie.

W najbliższy piątek zapoznacie się z naszą recenzją gry. Jednocześnie warto wspomnieć, że według opublikowanych informacji: The Last of Us 2 zapewni naprawdę długą historię. Będzie to dobra wiadomość dla fanów uniwersum, którzy mogą liczyć, że od końcówki przyszłego tygodnia rozpoczną poznawanie intensywnej i rozbudowanej przygody.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II