Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.06.2020 11:39
CastleStorm II data premiery
353V

CastleStorm 2. Kontynuacja niezależnego hitu zadebiutuje już w lipcu

Pierwsza odsłona CastleStorm sprawdziła się doskonale jako mała strategiczna odskocznia od większych tytułów i okazała się takim hitem, że już niebawem zobaczymy jej odpicowany sequel.

Pierwsza odsłona cyklu trafiła chyba dosłownie na wszystkie możliwe platformy do grania z ostatnich 10 lat - od wszystkich konsol PlayStation, przez oba Xboksy, Nintendo 3DS, Wii U oraz Switcha, na smartfonach kończąc. 

Już 31 lipca na rynek trafi CastleStorm II, które w myśl zasady "więcej i lepiej" zaoferuje nam schemat rozgrywki doskonale znany fanom oryginału, lecz tym razem doda do tego warstwę taktyczną na heksagonalnej mapie dowodzenia. Ponadto tytuł dostanie kilka nowych trybów takich jak chociażby przetrwanie najazdu zombie czy też pojedynki na to kto zniszczy więcej zabudowań wroga.

Ekipa Zen Studios nawiązała przy okazji zapowiedzi współpracę z redakcją IGN, dzięki czemu dostała mały bonus do popularności już na starcie. CastleStorm 2 trafi na PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PC, lecz tu wyłącznie na Epic Games Store.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/06/castlestorm-ii-launches-july-31

Tagi: Castlestorm 2 epic games store indie