Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 20:30
Star Wars: Squadron
1445V

Star Wars: Squadrons nadciąga. EA zaprasza na pokaz gry

Seria przecieków z PlayStation Store oraz zaprezentowanie grafiki w sklepie Microsoftu mogły przyspieszyć decyzje Electronic Arts dotyczącą pokazu Star Wars: Squadron. Gra w uniwersum Gwiezdnych wojen zostanie ujawniona na początku przyszłego tygodnia.

Star Wars: Squadron nie będzie niespodzianką EA Play Live 2020. Electronic Arts właśnie potwierdziło, że w najbliższy poniedziałek o godzinie 17:00 zobaczymy pierwszy zwiastun gry. Wydawca mógł zmienić plany z powodu kolejnego przecieku związanego z grą – kilka godzin wcześniej informowałem o grafice znajdującej się w sklepie Microsoftu.

Jeff Grubb z VentureBeat wspomniał również o samej rozgrywce – gracze mogą liczyć na walki statkami kosmicznymi i jak mogliśmy się spodziewać głównym trybem jest multiplayer. Deweloperzy zapewnią kampanię, ale nie możemy liczyć na wielogodzinną fabułę.

Star Wars: Squadrons ma zadebiutować jesienią i produkcja jest rozwijana przez EA Motive, które wcześniej opracowywało kampanię do Star Wars: Battlefront II.

Jak podaje dziennikarz, Star Wars: Squadrons jest pierwszym tytułem po zmianach w EA, które chce teraz znacznie szybciej wydawać nowe produkcje z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Źródło: https://venturebeat.com/2020/06/12/star-wars-squadrons-tease/

Tagi: Electronic Arts gwiezdne wojny star wars Star Wars: Squadron