Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 17:35
Star Wars: Squadrons
1262V

Star Wars: Squadrons w sklepie Microsoftu! EA szykuje się do zapowiedzi

Już wkrótce Electronic Arts zapowie zupełnie nową grę z serii Star Wars. Banner Star Wars: Squadrons jest już dostępny w sklepie Microsoftu, więc wydawca powinien w najbliższych dniach pokazać zupełnie nową część Gwiezdnych wojen.

Microsoft ujawnił przed czasem niespodziankę Electronic Arts. Wydawca powinien w przeciągu najbliższych dni pokazać Star Wars: Squadrons. Gra o takiej nazwie pojawiła się w sklepie korporacji z Redmond, ale aktualnie możemy zobaczyć wyłącznie banner – próbując wejść w zakładkę produkcji, pojawia się błąd.

Możemy śmiało podejrzewać, że Star Wars: Squadrons to ostateczna nazwa Star Wars: Project Maverick, który już kilka tygodni temu pojawił się w bazie danych PlayStation Store. Jak wiadomo Electronic Arts w przyszłym tygodniu zaprosi graczy na EA Play Live 2020, więc najpóźniej za 6 dni i 7 godzin zobaczymy prezentację gry.

Aktualnie trudno powiedzieć, jakie atrakcje chce nam zaproponować Electronic Arts, ale przedstawiona grafika wygląda... Nieźle. Już wcześniej pojawiły się przecieki, według których będzie to sieciowa gra nastawiona na walki statków kosmicznych.

Zdaniem Jeffa Grubba, Star Wars: Squadrons posiada kampanię single-player na kilka godzin, ale produkcja skupia się na sieciowych, kosmicznych walkach.

Star Wars Squadrons Microsoft

Źródło: https://www.resetera.com/threads/star-wars-squadrons-leaks-on-the-microsoft-store.225592/

Tagi: gwiezdne wojny star wars Star Wars: Squadrons