Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.06.2020 12:48
Astro's Playroom
1393V

Astro's Playroom zainstalowany na każdym egzemplarzu PS5. 4 światy pokażą możliwości konsoli

Już w nocy prezentowaliśmy Astro's Playroom, czyli najnowszą przygodę maskotki Sony - tym razem przeznaczoną dla PS5. Okazuje się, że tytuł znajdziemy od razu na nośniku danych nowej konsoli.

Astro's Playroom, nad którym pracuje SIE Japan Studio, będzie tytułem dołączanym do każdego egzemplarza PS5. Ten zbiór dem technicznych znajdziemy zainstalowany od razu po odpaleniu PlayStation 5 i nie będziemy musieli w jego przypadku niczego pobierać z PS Store.

"Eksploruj 4 światy-poziomy w Astro's Playroom. Każdy z nich bazuje na różnych komponentach konsol PlayStation. Każdy obszar zapewni innowacyjny gameplay, korzystający z innowacyjnych funkcji zapewnianych m.in. przez kontroler DualSense".

Astro's Playroom nie jest oczywiście pełnoprawną grą. To bardziej zbiór dem technicznych PS5, wykonany w konwencji platformówki 3D. Dem, które zaprezentują nowe funkcje konsoli - przede wszystkim unikalne możliwości oferowane przez kontroler DualSense (np. haptyczne wibracje), o których pisaliśmy wielokrotnie wcześniej.

Źródło: https://www.vg247.com/2020/06/12/astros-playroom-ps5-pre-loaded/

Tagi: astro's playroom PlayStation 5 PS5